Tarcza wypukła do szlifowania, typ 27 | CERAMIC LINE | 125 x 6 x 22,2 mm | XA24RBF - ANDRE (050448)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica z obniżonym środkiem do szlifowania (Typ 27) ze spoiwem ceramicznym.
- Materiał ścierny: ścierniwo ceramiczne.
- Linia produktowa CERAMIC LINE.
- Wersja podstawowa, typ uniwersalny
- Do szlifowania materiałów stalowych, żeliwnych i staliwnych; przedmiotów o dużych, ciągłych powierzchniach obrabianych i o znacznych naddatkach obróbkowych
- Do szlifierek o przeciętnej / normalnej mocy i do przeciętnych warunków pracy
- Ściernice tej wersji charakteryzują się dłuższą żywotnością tarczy, w porównaniu do standardowych tarcz szlifierskich, przystosowane są do ciężkiej przemysłowej pracy. Posiadają certyfikat oSa dzięki czemu masz pewność, że towar jest bezpieczny w użyciu i spełnia odpowiednie normy.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 125 mm |
| U | 6 mm |
| H | 22,23 mm |
| Prędkość | 80 m/s |
| Charakterystyka | XA24RBF |
| Kod produktu | 050448 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Typ | tarczowe |
| Zastosowanie | do szlifierek kątowych |
| Kolor | czarny |
| Ziarnistość | gruba |
| Średnica wewnętrzna | 22,2 mm |
| Średnica zewnętrzna | 125 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.