Szybkowymienny imak tokarski z 5 oprawkami | 288-200 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Imak szybkowymienny (QCTP) na oprawki wymienne wyposażony jest w 2 gniazda mocujące na jaskółczy ogon.
- Pozwala na montaż narzędzi poza obrabiarką, szybką wymianę narzędzia, wysoką precyzję oraz dużą sztywność.
- Dźwignia umożliwia szybkie zwolnienie lub zaciśnięcie oprawki w imaku nożowym.
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów, narzędzie zapewnia długą żywotność.
- Zestaw jest kompletny i gotowy do pracy, obejmując:
- imak tokarski
- oprawka do noży tokarskich
- oprawka do wierteł
- oprawka do wytaczania
- oprawka do radełkowania (2 rolki skośne)
- oprawka do listw ucinających

Wymiary imaka:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 76 mm |
| B | 131 mm |
| C | 70 mm |
| D | 16 mm |
| Maksymalna średnica toczonego przedmiotu | 250 - 380 mm |
Wymiary oprawki nożowej:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 29,7 mm |
| B | 15,8 mm |
| C | 70 mm |
| D | 44,8 mm |
| E | 30 mm |
| L | 88,5 mm |
Wymiary oprawki do wytaczaków:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 6,5 - 16 mm |
| A | 29,7 mm |
| B | 15,8 mm |
| C | 70 mm |
| D | 44,8 mm |
| E | 30 mm |
| L | 88,5 mm |
Wymiary oprawki do wierteł:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 22,2 mm |
| B | 44,4 mm |
| C | 19,05 mm |
| D | 25,4 mm |
| E | 61 mm |
| L | 89 mm |
Wymiary oprawki do listwy ucinającej:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 5 mm |
| B | 18,5 mm |
| C | 44,4 mm |
| E | 37,5 mm |
| L | 89 mm |
Wymiary oprawki do radełkowania:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 25,4 mm |
| B | 68 mm |
| C | 44,4 mm |
| D | 17 mm |
| E | 33,2 mm |
| L | 102 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.