Sześciokątna nakrętka z podkładką M22
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nakrętka kołnierzowa M22 do połączeń śrubowych.
- Jednolita budowa razem z podkładką rozkłada siłe nacisku na przestrzeń powiększoną o kołnierz, jednocześnie redukując punktowe obciążenie.
- Element znacznie trwalszy od oddzielnego zespołu nakrętki z podkładką, a także jest ułatwieniem dla operatora.
- Wykorzystywana przy za dużych otworach, kiedy to zbyt silne wkręcanie samej nakrętki skutkowałoby jej wbiciem wgłąb otworu.
- Płaska powierzchnia kołnierza nie uszkodzi powłoki zaciskanego elementu.
- Standardowy kształt nakrętki pozwala dokręcać i odkręcać ogólnie dostępnymi kluczami ręcznymi.
- Główne przeznaczenie znajduje przy mocowaniach na stołach obróbczych i frezarskich wraz z innymi elementami mocującymi.
- Towar sprzedawany pojedynczo.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gwint | M22 |
| d1 | 40 mm |
| k | 6 mm |
| m | 33 mm |
| e | 38 mm |
| S | 34 mm |
Dane techniczne
| Szerokość rowka [mm] | 10 |
| Gwint | M22 |
| Typ nakrętki | kołnierzowe (RLY) |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.