Suwmiarka noniuszowa 150 (0,02) mm - INSIZE 1223-1502
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Suwmiarka noniuszowa o zakresie pomiarowym 0 - 150 mm (0-6").
- Noniusz: 0,02 mm.
- Metryczny / calowy system pomiaru.
- Suwmiarka wykonana ze stali nierdzewnej z podziałką chromowaną na mat, analogowa.
- Dostarczana w wytrzymałym, plastikowym etui.
Specyfikacja techniczna:


| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0 - 150 mm / 6" |
| Noniusz | 0,05 mm |
| L | 230 mm |
| a | 20,5 mm |
| b | 16,5 mm |
| c | 16 mm |
| d | 40 mm |
Dane techniczne
| Długość | 150 cm |
| Podziałka | 0,02 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 150 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.