Suwmiarka elektroniczna 150 mm - INSIZE 1108-150
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Suwmiarka elektroniczna o zakresie pomiarowym 0 - 150 mm.
- Suwmiarka cyforwa INSIZE 1108-150 nie jest wodoodporna.
- Odczytu pomiaru: 0,01 mm.
- Błąd pomiarowy: ±0,02 mm.
- Samoczynne wyłączanie.
- Zerowanie w dowolnym położeniu.
- Metryczny / calowy system pomiaru.
- Śruba zaciskowa od góry
- Możliwość podłączenia do maszyny (interfejs).
- Przyciski:
- OFF/ON (włącz/wyłącz)
- ZERO
- mm/inch
- W zestawie bateria CR2032.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0 - 150 mm / 6" |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Dokładność | ±0,02 |
Dane techniczne
| Długość | 150 cm |
| Podziałka | 0,05 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | elektroniczny |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 150 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.