Stół krzyżowy KT 120 do wiertarki | współrzędnościowy | 400 x 120mm - OPTIMUM 3356595
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
-
Przyrząd nadający się jako stół krzyżowy do wiertarki, frezarki czy też innych obrabiarek.
-
Stół krzyżowy KT 120 ma zapewniony system odpływu chłodziwa dzięki rynnie.
-
Regulowana prowadnica na „jaskółczy ogon” pozwala na idealną blokadę elementów obrabianych dzięki likwidacji drgań.
-
Wyposażony w rowki teowe dzięki czemu możliwe jest zastosowanie zestawów mocujących lub imadeł.
-
Regulacja stołu KT 120 dzięki pokrętłom z podziałką co 0,05 mm.
-
Możliwe mocowanie do stołów lub innych powierzchni mocujących.
-
Dzięki stołowi krzyżowemu możliwe jest precyzyjne oraz dokładne pozycjonowanie przy operacjach takich jak frezowanie, wiercenie czy wytaczanie.
-
Narzędzie przydatne w przemyśle farmaceutycznym, produkcyjnym, półprzewodnikowym.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (szerokość stopy) | 222 mm |
| D (długość stopy) | 280 mm |
| C (długość stołu) | 400 mm |
| E (szerokość stołu) | 120 mm |
| G (rozmiar rowka teowego) | 10 mm |
| Dł. x szer. x wys. | 506 x 400 x 140 mm |
| Waga | 22 kg |
| Przesuw w osi X | 220 mm |
| Przesuw w osi Y | 165 mm |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Kod produktu | 3356595 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.