Statyw magnetyczny pomiarowy wys. 330 mm | Regulowany przy podstawie - LIMIT (119080257)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Statyw magnetyczny do czujnika zegarowego z regulacją umieszczoną przy podstawie.
- Mechanizm precyzyjnego ustawiania osadzony w górnym uchwycie.
- Górny uchwyt służy do mocowania dwóch typów czujników:
- na trzpień cylindryczny,
- na jaskółczy ogon.
- Centralne blokowanie pokrętłem jednocześnie dolnego, środkowego i górnego przegubu.
- Podstawa magnetyczna z rowkiem pryzmatycznym od spodu.
- Szwedzka jakość wykonania.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. ustawiana wysokość | 330 mm |
| Wymiary płyty podstawy | 50x60 mm |
| Średnica otworu mocującego | 8 mm |
| Siła trzymania magnesu | 80 kg |
| Wymiar A | 70 mm |
| Wymiar B | 115 mm |
| Wymiar C | 145 mm |
| Wymiar D | 55 mm |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy Limit i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.