Ściernica profilowa borazonowa CBN do ostrzenia pił taśmowych | 150 x 22,23 mm | H20 | B151 | profil 10/30 - ANDRE 863027
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica supertwarda profilowa borazonowa CBN ze spoiwem galwanicznym ANDRE.
- Wykorzystywana w procesie ostrzenia pił taśmowych typu WM, gdzie wykorzystuje się odpowiedni, trawły profil warstwy ściernej.
- Stosowana na szlifierkach stacjonarnych CNC oraz konwencjonalnych.
- Ściernice z ziarnem borazonowym dedykowane są do obróbki materiałów stalowych i staliwnych, m. in. stali nierdzewnej czy stali szybkotnącej.
- Ziarna CBN mają niższą twardość w stosunku do diamentu, ale mają wyższą odpornośc cieplną i chemiczną, dlatego doskonale nadają się do obróbki twardych stali, m.in. HSS.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 150 mm |
| Grubość ściernicy (T) | 22,23 mm |
| Grubość korpusu (E) | - |
| H | 20 mm |
| Ziarno (B) | 151 |
| Profil | 10/30 |
| Promień zaokrąglenia tarczy (R) | - |
| Kod produktu | 863027 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Ziarnistość | drobna |
| Średnica wewnętrzna | 20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.