Ściernica diamentowa, typ 1A1 | 150 x 20 x 4 x 32 mm | D126 C75 MBF81 - ANDRE 750177
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica diamentowa płaska do szlifowania twardych materiałów (np. węglik spiekany, szkło, żeliwo, grafit, tworzywo sztuczne, ceramika, porcelana, kamień itp.), na sucho oraz na mokro.
- Diament charakteryzuje się znacznie wyższą twardością w porównaniu do tradycyjncyh materiałów ściernych jak elektrokorund czy węglik krzemu, oraz większą precyzją i szybszym szlifowaniem, przy zachowaniu niższej temperatury pracy.
- Przeznaczona jest do ostrzenia, szlifowania i przecinania (w zależności od kształtu).
- Stosowana jest na szlifierkach stołowych jak i w maszynach CNC.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 150 mm |
| T | 20 mm |
| X | 4 mm |
| H | 32 mm |
| Prędkość | 6400 obr./min. (50 m/s) |
| Koncentracja diamentu | C75 |
| Kod produktu | 750177 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Ziarnistość | drobna |
| Średnica wewnętrzna | 32 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.