Ściernica borazonowa CBN, typ 12A2-20 | 150 x 16 x 6 x 2 x 32 mm | B126 V180 LBL2 - ANDRE 750957
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica borazonowa CBN supertwarda typ 12A2-20° do ostrzenia powierzchni natarcia zębów pił tarczowych, także ostrzenia narzędzi skrawających.
- Stosowana jest na szlifierkach stacjonarnych CNC i konwencjonalnych.
- Przeznaczona jest do ostrzenia, szlifowania i przecinania (w zależności od kształtu).
- CBN (Cubic Boron Nitride) - borazon jest najlepszym materiałem do szlifowania:
- stali szybkotnących,
- stali narzędziowych,
- stali nierdzewnych i wysokostopowych.
- Twardość kryształów borazonu wynosi 90 - 95% twardości diamentów.
- Posiada większą odporność chemiczną i termiczną niż diament.
- Ściernica borazonowa ma bardzo długą żywotność, nie wymaga obciągania i wyrównywania powierzchni.
- Wykonana jest z metalowego korpusu powleczonego warstwą ziaren CBN.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 150 mm |
| T-X | 16 mm |
| W | 6 mm |
| X | 2 mm |
| H | 32 mm |
| Prędkość | 7650 obr./min. |
| Koncentracja borazonu | V180 |
| Kod produktu | 750957 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.