Ściernica CBS z włókniny | SOFT | 125 x 22,23 mm | włosy murzyna - ANDRE 830007
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Krążki CBS do czyszczenia, szlifowania i polerowania wszystkich rodzajów powierzchni. W tym oczyszczenia powierzchni drewnianych oraz z tworzyw sztucznych, usuwanie farby z płyt stalowych (bez ich porysowania), a także usuwanie rdzy i brudu z różnych elementów metalowych.
- Znajdują również zastosowanie przy szlifowaniu spoin i pozostałości po spawaniu.
- Używane na szlifierkach kątowych, mocowane bezpośrednio na szlifierce bez użycia podkładek.
- Zbudowane są z nasypu specjalnie dobranego pod zastosowanie ziarna ściernego na impregnowanej tkaninie z włókna szklanego.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 125 mm |
| H | 22,23 mm |
| Prędkość | 80 m/s |
| Kod produktu | 830007 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Materiał wykonania | z włókniny |
| Typ | tarczowe |
| Zastosowanie | do szlifierek kątowych |
| Kolor | czarny |
| Ziarnistość | gruba |
| Średnica wewnętrzna | 22,2 mm |
| Średnica zewnętrzna | 125 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.