Pudełko drewniane - ażurowe - 20x20x9cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
Eleganckie zamykane pudełko ażurowe z drewna o wymiarach 20 cm x 20 cm x 9 cm. Doskonałe do przechowywania biżuterii i cennych przedmiotów. W pełni naturalne materiały i trwałe rozwiązanie, które wniesie urok do każdego wnętrza.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Grubość ścianki | 3mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kod | DM_PUD_AŻUR_20X20X9 |
Dane techniczne
| Produkty | wyroby ze sklejki |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.