Pogłębiacz stożkowy ze stali HSS-XE z powłoką BLUE-TEC 60° DIN334 Typ C - 8 mm - 4030300080 | KARNASCH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Pogłębiacz wykonany ze stali szybkotnącej HSS-XE z powłoką BLUE-TEC zapewniającą większą trwałość narzędzia
- Pogłębiacz stożkowy HSS-XE 60° z 3 krawędziami skrawającymi, chwyt walcowy z 3 spłaszczeniami
- Wykonany z wysokostopowej stali specjalnej „XE” dla znacznie dłuższej żywotności niż stal HSS. Specjalna powłoka BLUE-TEC przedłuża żywotność narzędzia.
- Przeznaczony do szerokiej gamy materiałów
- Do mocowania w elektronarzędziach z chwytem cylindrycznym
- Do mocowania w uchwytach wiertarskich nasadzonych na wiertarkę
Specyfikacja techniczna:


| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica robocza maksymalna (d1) | 8 mm |
| Średnica robocza minimalna (d3) | 2 mm |
| Całkowita długość wiertła (l1) | 50 mm |
| Średnica chwytu (d2) | 6 mm |
| Materiał wykonania | HSS-XE + BLUE-TEC |
| Kod produktu | 4030300080 |
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 3 |
| Norma | DIN334 |
| Kąt wierzchołkowy | 60° |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Chwyt | 5 mm |
| Powłoka | BLUE-TEC |
| Materiał wykonania | HSS-XE |
| Średnica robocza | 8,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.