Pogłębiacz stożkowy 90° 3-ostrzowy 40 mm z chwytem Morse'a MK3, DIN 335-D, HSS - 43120400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy z chwytem Morse'a przeznaczony do powiększania otworów.
- Pogłębiacz przeznaczony jest do obróbki pod kątem 90°.
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS).
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 335-D.
- Maksymalna średnica otrzymanego otworu to 40 mm.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 40 mm |
| D1 | 8 mm |
| L | 140 mm |
| Stożek Morse'a | MK3 |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Kod produktu | 43120400 |
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 3 |
| Norma | DIN335 |
| Kąt wierzchołkowy | 90° |
| Typ | stożkowy |
| Chwyt | MK3 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 40,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.