Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy 90° z chwytem walcowym, DIN 335-C HSS TiN Golden Line - 30MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy 90° z chwytem walcowym
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 335-C
- Powłoka TiN Golden Line
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| D | 30 | mm | |
| D1 | 4,2 | mm | |
| d | 12 | mm | |
| L | 71 | mm | |
| l | 18 | mm | |
| Kod produktu | 0641-261-025-045 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 3 |
| Norma | DIN335 |
| Kąt wierzchołkowy | 90° |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 71 mm |
| Długość robocza | 18 mm |
| Chwyt | 12 mm |
| Powłoka | TiN |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 30,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.