Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy 90° z chwytem walcowym, DIN 335-C HSS TiN Golden Line - 20,5MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy 90° z chwytem walcowym
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 335-C
- Powłoka TiN Golden Line
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. |
|---|---|---|
| D | 20,5 | mm |
| D1 | 3,5 | mm |
| d | 10 | mm |
| L | 63 | mm |
| l | 15 | mm |
| Kod produktu | 0641-261-025-035 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 3 |
| Norma | DIN335 |
| Kąt wierzchołkowy | 90° |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Długość robocza | 15 mm |
| Chwyt | 10 mm |
| Powłoka | TiN |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 20,5 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.