Płytka tokarska trójkątna TCMT 16T308 SSP BP30S - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska TCMT 16T308 z promieniem naroża 0,8 mm wykonana z węglika spiekanego BP30S.
- Do obróbki średniodokładnej stali i żeliwa.
- Do toczenia wzdłużnego i kształtowego.
- Zalecane Vc= 170 - 240.
- Przykładowe noże:
- STGCR 2020K16 (Darmet)
- STGCR 2020-16
- STGCR 2525M16 (Darmet)
- STGCL 2020K16 (Darmet)
- STGCL 2020-16
- STGCL 2525M16 (Darmet)
- STFCR 1616H16 (Darmet)
- STFCR-2020-K16 (Darmet)
- S20Q STFCR16 (Darmet)
- STFCR 2020-16
- S25R STFCR16 (Darmet)
- STFCR 2525M16 (Darmet)
- STFCR-12CA-16
- STFCL 1616H16 (Darmet)
- STFCL 2020-16
- S20Q STFCL16 (Darmet)
- STFCL 2020K16 (Darmet)
- STFCL 2525M16 (Darmet)
- S25R STFCL16 (Darmet)
- STFCL-12CA-16
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TCMT 16T308 SSP BP30S |
| l | 16 mm |
| s | 3,97 |
| r | 0,8 |
| Kąt naroża | 60° |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 16 |
| Grubość płytki | T3 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | TCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.