Płytka tokarska trójkątna TCMT 110204 SSP BK20S | do żeliwa - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska TCMT 110204 wykonana z węglika spiekanego BK20S.
- Do obróbki żeliwa.
- Do toczenia wzdłużnego i kształtowego.
- Zalecane Vc= 170 - 240.
- Przykładowe noże:
- STDCR 1212-11
- STDCR 1616-11
- STDCL 1212-11
- STDCL 1616-11
- STTCR-1212-11
- STTCR 1616-11
- STTCR 1616 H16
- STTCL-1212-11
- STTCL-1616-11
- STCCN-1212-11
- STCCN-1616-11
- STGCR-1212-11
- STGCR 1616H11 (Darmet)
- STGCR 1616-11
- STGCL-1212-11
- STGCL 1616H11 (Darmet)
- STGCL 1616-11
- STFCR 1616H11 (Darmet)
- S12M STFCR11 (Darmet)
- S12M-STFCR-11
- E12Q-STFCR-11R
- STFCR 2020K11 (Darmet)
- S16Q STFCR11 (Darmet)
- S16R-STFCR-11
- E16R-STFCR-11R
- S20S-STFCR-11
- STFCL 1616H11 (Darmet)
- S12M STFCL11 (Darmet)
- S12M-STFCL-11
- E12Q-STFCL-11R
- STFCL 2020K11 (Darmet)
- S16Q STFCL11 (Darmet)
- S16R-STFCL-11
- E16R-STFCL-11R
- S20S-STFCL-11
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TCMT 110204 SSP BK20S |
| l | 11 mm |
| s | 2,38 |
| r | 0,4 |
| Kąt naroża | 60° |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 11 |
| Grubość płytki | 02 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,4 mm |
| Typ | TCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.