Płytka tokarska WNMG 080404 SSP BP30SP2 - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska WNMG 080404 z promieniem 0,4 mm wykonana z węglika spiekanego BP30SP2.
- Do obróbki średniodokładnej stali i żeliwa w płytce zastosowano łamacz wióra SSP.
- Do toczenia wzdłużnego i poprzecznego.
- Przykładowe noże:
- PWLNR 2020K08 (Darmet)
- S25T-PWLNR-08K
- S25T PWLNR08 (Darmet)
- PWLNR 2020-08K
- PWLNR 2525M08 (Darmet)
- S32T-PWLNR-08K
- PWLNR 2525-08K
- PWLNR 3232P08 (Darmet)
- PWLNR 3225-08K
- PWLNL 2020K08 (Darmet)
- S25T-PWLNL-08K
- PWLNL 2020-08K
- PWLNL 2525M08 (Darmet)
- S32T-PWLNL-08K
- PWLNL 2525-08K
- PWLNL 3232P08 (Darmet)
- PWLNL 3225-08K
- DWLNR 2020K08 (Darmet)
- DWLNR 2525M08 (Darmet)
- DWLNR 3232P08 (Darmet)
- DWLNL 2020K08 (Darmet)
- DWLNL 2525M08 (Darmet)
- DWLNL 3232P08 (Darmet)
- MWLNR 2020K08 (Darmet)
- S25R MWLNR08 (Darmet)
- S25T-MWLNR-08
- S32S MWLNR08 (Darmet)
- MWLNR 2525M08 (Darmet)
- MWLNR 2020K08
- S32U-MWLNR-08
- MWLNR 3232P08 (Darmet)
- MWLNR-20CA-08
- MWLNR 2525M08
- S25T-MWLNL-08
- MWLNL 2020K08 (Darmet)
- MWLNL 2525M08 (Darmet)
- MWLNL 2020K08
- S32U-MWLNL-08
- MWLNL 3232P08 (Darmet)
- MWLNL 2525M08
- MWLNL-20CA-08
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | WNMG 080404 SSP BP30SP2 |
| l | 8 mm |
| s | 4,76 mm |
| r | 0,4 mm |
| Kąt naroża | 80° |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 08 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,4 mm |
| Typ | WNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.