Płytka tokarska WNMG 060408 SSP BP30S - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska WNMG 060408 z promieniem 0,8 mm wykonana z węglika spiekanego BP30S.
- Do obróbki średniodokładnej stali i żeliwa w płytce zastosowano łamacz wióra SSP.
- Do toczenia wzdłużnego i poprzecznego.
- Przykładowe noże:
- S25T-MWLNR-06
- MWLNR 2020-K06
- S32U-MWLNR-06
- MWLNR 2525-M06
- MWLNR-20CA-06
- S25T-MWLNL-06
- S32U-MWLNL-06
- MWLNL 2020-K06
- MWLNL-20CA-06
- MWLNL 2525-M06
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | WNMG 060408 SSP BP30S |
| l | 6 mm |
| s | 4,76 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt naroża | 80° |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 06 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | WNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.