Płytka skrawająca do toczenia stali nierdzewnej i kwasoodpornej - WCMT 080408 SSP FM30S - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka skrawająca wykonana z węglika spiekanego FM30S do obróbki stali odpornych na korozję.
- Do toczenia.
- Płytki WCMT SSP przeznaczone są do noży tokarskich:
- UWAGA: Typ płytek WCMT SSP nie nadaje się do wierteł składanych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | WCMT 080408 SSP FM30S |
| L | 8 mm |
| S | 4,76 mm |
| r | 0,8 mm |
| D1 | |
| Kąt naroża | 80° |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Dane techniczne
| Kierunek skrawania | prawy |
| Długość boku płytki | 08 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.