Płytka skrawająca do toczenia SPGX 070304 MD KCU40 - Kennametal 5534232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka tokarska SPGX 070304.
- Do obróbki średniodokładnej stali.
- W płytce dodatniej zastosowano łamacz wióra MD.
- Kształt płytki kwadratowy.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Płytka sprzedawana w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 7,94 mm |
| D1 | 2,85 mm |
| S | 3,18 mm |
| Rε | 0,4 mm |
| Kod produktu | 5534232 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych od firmy Kennametal i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 07 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,3 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.