Płytka skrawająca do toczenia SCMT 09T304 MP KCM25 - KENNAMETAL 3744926
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka tokarska SCMT 09T304.
- Do obróbki średniodokładnej stali.
- W płytce dodatniej zastosowano łamacz wióra MP.
- Kształt płytki kwadratowy.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Płytka sprzedawana w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 9,525 mm |
| L10 | 9,525 mm |
| S | 3,969 mm |
| Rε | 0,4 mm |
| D1 | 4,4 mm |
| Kod produktu | 3744926 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych od firmy Kennametal i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 09 |
| Grubość płytki | T3 |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | SCMT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.