Płytka skrawająca do toczenia DFT05T308 MD KC7140 - Kennametal 1713513
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka skrawająca DFT 05T308 MD do toczenia.
- W płytce dodatniej zastosowano łamacz wióra MD.
- Kształt płytki rombowy.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Płytka sprzedawana w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| L10 | 5,29 mm |
| D | 8 mm |
| D | 3,4 mm |
| S | 3,75 mm |
| R | 0,8 mm |
| Kod produktu | 1713513 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych od firmy Kennametal i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 05 |
| Grubość płytki | T3 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.