Płytka skrawająca do toczenia DCMT 070208 MH DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka tokarska DCMT 070208 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki średniodokładnej stali
- W płytce dodatniej zastosowano łamacz wióra MH.
- Kształt płytki rombowy 55°.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Płytka sprzedawana w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DCMT 070204 MH DS5236 |
| L | 7,8 mm |
| I.C | 6,35 mm |
| S | 2,38 mm |
| d | 2,8 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (mm/min) | fz (mm) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 340 (280 - 440) | 0,5 (0,3 - 1,0) | 3,0 (2,0 - 5,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 07 |
| Grubość płytki | 02 |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | DCMT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.