Płytka frezarska XOLT 130410 ER S6N FP35B - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka do frezowania XOLT 130410 ER wykonana z węglika spiekanego FP35B, który jest przeznaczony do obróbki stali .
- Frezowanie 25°
- Do frezowania rowków, występów i frezowania czołowego
- Kierunek skrawania: prawy
- Łamacz wióra S6N do sredniodokładnej obróbki.
- Pasuje do frezów składanych:
- R55X.22-3532XO13
- R55X.21-3532XO13-250
- R65X.21-050XO13
- R65X.21-063XO13
- R65X.21-080XO13
- R65X.21-100XO13
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Operacje obróbkowe:
- Planowanie
- Frezowanie rowków kształtowych
- Zagłębianie skośne
- Frezowanie z interpolacją śrubową
- Frezowanie wgłębne
- Frezowanie profilowe
- Frezowanie kieszeni
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie |
XOLT 130410 ER S6N FP35B |
| l | 13 mm |
| s | 4,76 mm |
| Kąt przystawienia | 25° |
| Kąt nachylenia płytki | 15° |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Promień naroża | 1,0 mm |
Dane techniczne
| Kierunek skrawania | lewy |
| Długość boku płytki | 13 |
| Grubość płytki | 04 |
| Typ | XOLT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.