Płytka frezarska XDLT 10T308 ER S6N FP40M - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka do frezowania XDLT 10T308 ER wykonana z węglika spiekanego FP40M, który jest przeznaczony do obróbki stali nierdzewnej i kwasoodpornej.
- Frezowanie 25°
- Do frezowania rowków, występów i frezowania czołowego
- Kierunek skrawania: prawy
- Łamacz wióra S6N do sredniodokładnej obróbki.
- Pasuje do frezów składanych:
- R55X.21-2525XD10-225
- R55X.21-3232XD10-250
- R55X.21-2525XD10
- R55X.21-3232XD10
- R65X.21-040XD10
- R65X.21-050XD10
- R65X.21-063XD10
- R65X.21-080XD10
- R65X.21-100XD10
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Operacje obróbkowe:

- Planowanie
- Frezowanie rowków kształtowych
- Zagłębianie skośne
- Frezowanie z interpolacją śrubową
- Frezowanie wgłębne
- Frezowanie profilowe
- Frezowanie kieszeni
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie |
XDLT 10T308 ER S6N FP40M |
| l | 10 mm |
| s | 3,97 mm |
| Kąt przystawienia | 25° |
| Kąt nachylenia płytki | 15° |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Promień naroża | 0,8 mm |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 10 |
| Grubość płytki | T3 |
| Typ | XDLT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.