Płytka frezarska TPKR 1603 PDTR FU25 - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka do frezowania TPKR 1603 PDTR wykonana z węglika spiekanego FU25N do obróbki dokładnej i średniodokładnej stali oraz żeliwa.
- W płytce występują 3 krawędzie skrawające.
- Kierunek skrawania: prawy.
- Płytka TPKR 1603 pasuje do frezów składanych:
- 215.17 - 3032.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 3040.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4040.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4050.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4505 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4520 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4505.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4520.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 4532.2 - DOLFAMEX
- 216.17 - 2528.3 - DOLFAMEX
- 216.17 - 3236.3 - DOLFAMEX
- 216.17 - 3028.2 - DOLFAMEX
- 216.17 - 4032.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 3232.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 3240.3 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1018 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1020 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1022 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1025 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1618 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1620 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1622 - DOLFAMEX
- 334.51 - 1625 - DOLFAMEX
- R334.61 - 100 - DOLFAMEX
- R334.61 - 125 - DOLFAMEX
- R334.61 - 160 - DOLFAMEX
- R334.61 - 200 - DOLFAMEX
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TPKR 1603 PDTR FU25 |
| l | 16 mm |
| s | 3,18 mm |
| P/r | 90° |
| D | 15° |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Kąt naroża | 60° |
| Kąt nachylenia płytki | 11° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 16 |
| Grubość płytki | 03 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 90° |
| Typ | TPKR |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.