Płytka frezarska TPKN 2204 PDTR FU25N - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka do frezowania TPKN 2204 PDTR wykonana z węglika spiekanego FU25N do obróbki dokładnej i średniodokładnej stali oraz żeliwa.
- W płytce występują 3 krawędzie skrawające.
- Kierunek skrawania: prawy.
- Płytka TPKN 2204 pasuje do frezów składanych:
- FA90TP22-063-22A03 (Darmet)
- FA90TP22-080-27A04 (Darmet)
- FA90TP22-100-32B05 (Darmet)
- FA90TP22-125-40B06 (Darmet)
- FA90TP22-160-40B07 (Darmet)
- R618.11-080 - PAFANA
- R618.12-100 - PAFANA
- R618.12-125 - PAFANA
- R618.13-160 - PAFANA
- 215.17 - 63 x 65°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 60°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 55°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 50°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 45°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 40°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 35°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 30°.3 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 65°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 60°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 55°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 50°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 45°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 40°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 35°.2 - DOLFAMEX
- 215.17 - 63 x 30°.2 - DOLFAMEX
-
Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TPKN 2204 PDTR FU25N |
| l | 22 mm |
| s | 4,76 mm |
| P/r | 90° |
| D | 15° |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Kąt naroża | 60° |
| Kąt nachylenia płytki | 11° |
Dane techniczne
| Kierunek skrawania | prawy |
| Długość boku płytki | 22 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 90° |
| Typ | TPKN |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.