Płytka frezarska TPKN 2204 PDTR DS2136 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka skrawająca TPKN 2204 do głowic frezarskich wykonana z węglików spiekanych DS2136 pokryta metodą PVD.
- Frezowanie 90°
- Do obróbki stali nierdzewnej
- Płytka przeznaczona do frezowania rowków, występów i frezowania czołowego
- Kierunek skrawania: prawy
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TPKN 2204 PDTR DS2136 |
| L | 22 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| bs (d) | 1,4 mm |
| be (r) | 0,7 mm |
| Kąt nachylenia płytki ( α) | 11° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| M | stal nierdzewna | 320 (260 - 400) | 0,25 (0,1 - 0,5) | 2,0 (0,5 - 3,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 22 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 90° |
| Typ | TPKN |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.