Płytka frezarska SPKN 120408-D3 DS4226 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka skrawająca SPKN 120408 D3 do głowic frezarskich wykonana z węglików spiekanych DS4226.
- Frezowanie 75°
- Do obróbki średniodokładnej stali i stali nierdzewnej
- Płytka przeznaczona do frezowania czołowego
- Kierunek skrawania: prawy
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SPKN 120408-D3 DS4226 |
| L | 12,7 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki ( α) | 11° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 180 (160-200) | 3,0 (2,0-5,0) | 0,2 (0,1-0,4) |
| M | stal nierdzewna | 180 (160-200) | 3,0 (2,0-5,0) | 0,2 (0,1-0,4) |
Płytki do frezowania DARMET - Informacje techniczne
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 12 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | SPKN |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.