Płytka frezarska SEET 0903 AGSN F11 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka skrawająca SEET 0903 do głowic frezarskich.
- Frezowanie 75°
- Do obróbki średniodokładnej stali
- Płytka przeznaczona do frezowania czołowego
- Kierunek skrawania: prawy
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SEET 0903 AGSN F11 |
| L | 9,5 mm |
| d | 3,3 mm |
| S | 3 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki ( α) | 20° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal |
90-300 |
0,05-0,45 |
4 |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 09 |
| Grubość płytki | 03 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Typ | SEET |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.