Płytka frezarska SDHT 09T308 FR-A3 NK15A - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Płytka frezarska wieloostrzowa SDHT 09T308 wykonana z węglika spiekanego NK15A do obróbki średniodokładnej aluminium.
- Do frezowania czołowego pod kątem 75°.
- Kierunek skrawania: prawy
- Płytka SDHT 09T308 pasuje do frezów składanych:
- R626.21-050SD09 - PAFANA
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Operacje obróbkowe:

1. Planowanie
2. zagłębianie skośne
3. Frezowanie z interolacją śrubową
4. Frezowanie boczne
5. Frezowanie rowków
6. Frezowanie obwodowe
7. Trochoidalne frezowanie rowków
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SDHT 09T308 FR-A3 |
| l | 9 mm |
| d | 9 mm |
| s | 3,97 mm |
| Naroże | 0,8 mm |
| Kierunek skrawania | prawy |
Płytki do frezowania PAFANA - parametry obróbki
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 09 |
| Grubość płytki | T3 |
| Typ | SDHT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.