Płytka frezarska LNGU 110408 SRGE KC522M - KENNAMETAL 6132022
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka skrawająca LNGU do głowic frezarskich wykonana z węglików spiekanych.
- Do frezowania rowków, występów i frezowania czołowego
- Płytka do obróbki stali
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie |
LNGU110408SRGE |
| LI | 12,164 mm |
| S | 4,83 mm |
| W | 6,6 mm |
| BS | 1 mm |
| R | 0,8 mm |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 11 |
| Grubość płytki | 08 |
| Promień | 0,4 mm |
| Typ | LNGU |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.