Płytka do wiercenia SPMG 140512 SEM DS1205 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka skrawająca SPMG 140512 do wierteł składanych wykonana z węglików spiekanych DS1205.
- Płytka kwadratowa 90°.
- Do obróbki stali.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SPMG 140512 SEM DS1205 |
| I.C | 14,3 mm |
| S | 5,2 mm |
| d | 5,75 mm |
| r | 1,2 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 20° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm) | |
|---|---|---|---|
| P | stal | 220 (150 - 300) | 0,1 (0,05 - 0,2) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 14 |
| Grubość płytki | 05 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 1,2 mm |
| Typ | SPMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.