Płytka do toczenia WNMG 080412 MG DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska WNMG 080412 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki stali
- W płytce o geometrii ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Do toczenia wzdłużnego i poprzecznego.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | WNMG 080412 MG DS5236 |
| L | 8,7 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| d | 5,16 mm |
| r | 1,2 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) |
fz(mm-1) |
ap(mm) |
|
|---|---|---|---|---|
| P | stal |
320 (280-440) |
0,3 (0,2-0,6) |
3,0 (1,0-5,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 08 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 1,2 mm |
| Typ | WNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.