Płytka do toczenia TNMG 160408 MG DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska TNMG 160408 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki stali
- W płytce o geometrii ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Kształt płytki trójkątny.
- Do toczenia wzdłużnego i kształtowego.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TNMG 160408 MG DS5236 |
| L | 16,5 mm |
| I.C | 9,525 mm |
| S | 4,76 mm |
| d | 3,81 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz(mm-1) | ap(mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 340 (280-440) | 0,5 (0,3-1,0) | 3,0 (2,0-5,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 16 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | TNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.