Płytka do toczenia TCMT 16T304 MH DS5236
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska TCMT 16T304 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki stali
- W płytce o geometrii dodatniej zastosowano łamacz wióra MH.
- Kształt płytki trójkątny.
- Do toczenia wzdłużnego i kształtowego.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TCMT 16T304 MH DS5236 |
| L | 16,5 mm |
| I.C | 9,525 mm |
| S | 3,97 mm |
| d | 4,4 mm |
| r | 0,4 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 340 (210 - 400) | 0,15 (0,05 - 0,25) | 0,5 (0,2 - 2,0) |
Płytka TCMT 16T304 pasuje do noży składanych:
| STFCR/L | 1616H16 |
| STFCR/L | 2020K16 |
| STFCR/L | 2525M16 |
| STGCR/L | 2020K16 |
| STGCR/L | 2525M16 |
| STTCR/L | 1616H16 |
| STTCR/L | 2020K16 |
| STFCR/L | S20Q |
| STFCR/L | S25R |
| STFCR/L | S32S |
| STFCR/L | S40T |
| STWCR/L | S20Q |
| STWCR/L | S25R |
| STUCR/L | S20Q |
| STUCR/L | S25R |
| STUCR/L | S32S |
| STUCR/L | S40T |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 16 |
| Grubość płytki | T3 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,4 mm |
| Typ | TCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.