Płytka do toczenia TCMT 110208 MH DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska TCMT 110208 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki stali
- W płytce o geometrii dodatniej zastosowano łamacz wióra MH.
- Kształt płytki trójkątny.
- Do toczenia wzdłużnego i kształtowego.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | TCMT 110208 MH DS5236 |
| L | 11,0 mm |
| I.C | 6,35 mm |
| S | 2,38 mm |
| d | 2,8 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 320 (260 - 400) | 0,25 (0,1 - 0,5) | 1,5 (0,5 - 3,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 11 |
| Grubość płytki | 02 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | TCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.