Płytka do toczenia DNMG 150608 MG DS5136 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska DNMG 150608 wykonana z węglika spiekanego DS5136.
- Do obróbki stali, stali nierdzewnej i żeliwa
- W płytce o geometrii ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Kształt płytki rombowy 55°.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DNMG 150608 MG DS5136 |
| L | 15,5 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 6,35 mm |
| d | 5,16 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | |
|---|---|---|
| P | stal | 100 - 145 |
| M | stal nierdzewna | 75 - 125 |
| K | żeliwo | 145 - 205 |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 15 |
| Grubość płytki | 06 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | DNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.