Płytka do toczenia CNMG 120408 MG DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka dwustronna CNMG 120408 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki średniodokładnej stali
- W płytce ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Kształt płytki rombowy 80°.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CNMG 120408 MG DS5236 |
| L | 12,9 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| d | 5,16 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | |
|---|---|---|---|
| P | stal | 270 (180 - 360) | 0,2 (0,1 - 0,4) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 12 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | CNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.