Płytka do toczenia CNMG 120408 MG DS5136 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka dwustronna CNMG 120408 wykonana z węglika spiekanego DS5136.
- Do obróbki średniodokładnej stali
- W płytce ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Kształt płytki rombowy 80°.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CNMG 120408 MG DS5136 |
| L | 12,9 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| d | 5,16 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 320 (280 - 440) | 0,3 (0,2 - 0,6) | 3,0 (1,0 - 4,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 12 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | CCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.