Płytka do toczenia CCMT 09T308 MH 5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska CCMT 09T308 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki średniodokładnej stali
- W płytce dodatniej zastosowano łamacz wióra MH.
- Kształt płytki rombowy 80°.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CCMT 09T308 MH DS 5236 |
| L | 9,7 mm |
| I.C | 9,525 mm |
| S | 3,97 mm |
| d | 4,4 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 320 (260 - 400) | 0,12 (0,08 - 0,2) | 3,0 (1,0 - 5,0) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 09 |
| Grubość płytki | T3 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | CCMT |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.