Płytka do frezowania LDMT 1504 MH PDTR - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka wykonana z węglika spiekanego DS2136, pokryta metodą PVD (powłoka TiAlN).
- Frezowanie 90°.
- Do frezowania rowków, występów i frezowania czołowego.
- Kierunek skrawania: prawy.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | LDMT 1504 PDTR |
| l | 15 mm |
| s | 4,76 mm |
| P/r | 90° |
| D | 15° |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Kąt naroża | 90° |
| Kąt nachylenia płytki | 15° |
| Waga | 0,01 kg |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 15 |
| Grubość płytki | 04 |
| Typ | LDMT |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.