Pilnik obrotowy płomykowy, frez do aluminium i tworzyw sztucznych VHM - 10 x 25 mm Standard Line - H102506-ALU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Pilnik obrotowy płomykowy do usuwania naddatku oraz zadziorów, nierówności na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni obrabianego materiału.
- Frez obrotowy zaokrąglony z ostrzami od czoła narzędzia.
- Wykonany z wysokiej jakości węglika spiekanego (VHM).
- Węglikowy frez trzpieniowy z linii Standard, przeznaczony do obróbki aluminium oraz tworzyw sztucznych.
- Grube ostrza skrawające o unikatowej geometrii ułatwiają odprowadzanie wiórów.
- Pilnik lutowany.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 10 mm |
| l | 25 mm |
| d | 6 mm |
| L | 70 mm |
| kod produktu | H102506-ALU |
Dane techniczne
| Średnica freza | 10 mm |
| Przeznaczenie | do metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Chwyt | 6 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 25 mm |
| Typ | ISO: płomykowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.