Pilnik obrotowy owalny TRE, frez do metalu VHM - 12,7 x 20 mm Standard Line - E122008-DZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Pilnik obrotowy owalny TRE do usuwania naddatku oraz zadziorów, nierówności na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni obrabianego materiału.
- Wykonany z wysokiej jakości węglika spiekanego (VHM)
- Węglikowy frez trzpieniowy z linii Standard, przeznaczony do ogólnego użytku.
- Unikatowa geometria ostrzy skrawających eliminuje zaklejanie się ostrzy przy obróbce.
- Pilnik lutowany.
- Znajduje zastosowanie przy obróbce: stali, stali utwardzanej, stali nierdzewnej (INOX), żeliwa, stopów tytanu, stopów na bazie niklu, miedzi
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 12,7 mm |
| l | 20 mm |
| d | 8 mm |
| L | 65 mm |
| kod produktu | E122008-DZ |
Dane techniczne
| Średnica freza | 12,7 mm |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Chwyt | 8 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 20 mm |
| Typ | TRE: owalny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.