Pilnik obrotowy łukowy z czołem kulistym RBF, frez do metalu VHM - 6 x 16 mm Standard Line - F061606-DZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Pilnik obrotowy łukowy z czołem kulistym RBF do usuwania naddatku oraz zadziorów, nierówności na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni obrabianego materiału.
- Frez obrotowy zaokrąglony z ostrzami od czoła narzędzia.
- Wykonany z wysokiej jakości węglika spiekanego (VHM).
- Węglikowy frez trzpieniowy z linii Standard, przeznaczony do ogólnego użytku.
- Unikatowa geometria ostrzy skrawających eliminuje zaklejanie się ostrzy przy obróbce.
- Pilnik lutowany.
- Znajduje zastosowanie przy obróbce: stali, stali utwardzanej, stali nierdzewnej (INOX), żeliwa, stopów tytanu, stopów na bazie niklu, miedzi
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 6 mm |
| l | 16 mm |
| d | 6 mm |
| L | 50 mm |
| kod produktu | F061606-DZ |
Dane techniczne
| Średnica freza | 6 mm |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Chwyt | 6 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 16 mm |
| Typ | RBF: łukowy z czołem kulistym |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.