Oprawka zaciskowa do tulejek ER32 | krótka | 70 mm | Basic Line | ISO 7388-1 | DIN 69871 SK40 - HAIMER 40.320.32.00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt zaciskowy Basic ze stożkiem DIN 40 to oprawka zaciskowa do standardowej obróbki.
- Oprawka zaciskowa HAIMER ISO 7388-1 SK40 (dawniej DIN 69871) do mocowania narzędzi z chwytem cylindrycznym w tulejkach zaciskowych ER32 zgodnie z ISO 15488 (dawniej DIN 6499).
- Wykonany system chłodzenia AD umożliwiający tylko centralne doprowadzenie chłodziwa poprzez pokrętło retencyjne.
- Oprawka precyzyjnie wyważona do G2.5 - 25000 obr./min.
- Tolerancja stożka AT3
- Oprawka jest dostarczana z nakrętką zabezpieczającą.
- Wszystkie powierzchnie funkcyjne uchwytu są precyzyjnie obrobione.
- Aby wygodnie zamocować narzędzie w oprawce posłużyć ci może podstawa montażowa DIN 40 (nie wchodzi w skład zestawu).
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | DIN 69871 SK40 |
| Typ tulejki ER | 32 |
| D | 50 mm |
| Zakres mocowanych średnic | 1,5 - 20 mm |
| L | 65,5 mm |
| A | 70 mm |
| Kod produktu | 40.320.32.00 |
Chwyt ISO 7388-1 SK40 (DIN 69871) - informacje techniczne
Dane techniczne
| Typ tulejki zaciskowej | ER32 |
| Typ i rozmiar oprawki | DIN40 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.