Oprawka termokurczliwa DUAL CONTACT | krótka | średnica 16 mm | Standard | MAS 403-BT 30 - HAIMER 30P.640.16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt termokurczliwy z linii STANDARD DUAL CONTACT do standardowej obróbki z tzw. podwójnym kontaktem, czyli dodatkowo do styku powierzchni stożkowej BT 30 powstaje styk z kołnierzem oprawki.
- Podwójny styk stożka BT 30 oraz płaskiej powierzchni zapewnia dokładniejsze oraz stabilniejsze mocowanie.
- Oprawka termokurczliwa do mocowania narzędzi HSS oraz narzędzi pełnowęglikowych (VHM) z chwytem walcowym o średnicy 16 mm.
- Uchwyt do mocowania narzędzi z chwytem walcowym o tolerancji H6.
- Uchwyt termokurczliwy pasujący do wszystkich indukcyjnych urządzeń termokurczliwych.
- Zapewnia tolerancję bicia do 0,003 mm (mierzone w odległości 3xD od czoła oprawki).
- Wykonany system chłodzenia AD umożliwiający chłodzenie przez środek
- Wzdłuż otworu mocującego znajdują się szczeliny do doprowadzenia chłodziwa od zewnątrz.
- Nagrzewana smukła końcówka umożliwia dotarcie do szczelin o niewielkich rozmiarach.
- Z gwintowanymi otworami w celu wyważenia za pomocą śrub wyważających.
- Żywotność: 3000 cykli
- Przy 1 cyklu nagrzewczym można zdemontować i zamontować narzędzie - wydłuża to żywotność oprawki

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | JIS B 6339-2 MAS 403-BT - 30 |
| D1 | 16 mm |
| D2 | 27 mm |
| D3 | 34 mm |
| A | 80 mm |
| L | 50 mm |
| Kod produktu | 30P.640.16 |
Chwyt BT - MAS 403 BT - informacje techniczne
Technologia mocowania termokurczliwego
Dane techniczne
| Wersja | standardowa / krótka |
| Średnica narzędzia | 16 mm |
| Długość | krótki |
| Chwyt narzędzia | BT30 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.