Oprawka do gwintowania OGK morse MK5 | gwint m22-m48 - FANAR (R-OGK-MK5/FZ60)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Oprawka do gwintowania OGK z kompensacją osiową jest przeznaczona do narzędzi z chwytem walcowym i znajduje zastosowanie głównie w przypadku gwintowników maszynowych oraz wygniataków.
- Do głowicy gwintującej, zaleca się używanie wkładek szybkowymiennych FZ / FZS z trzpieniem ø60 zwanych również zabierakami (nie wchodzą w skład zestawu).
- Oprawka jest powszechnie stosowana podczas pracy na wiertarkach, tokarkach, frezarkach oraz obrabiarkach ze sterowaniem numerycznym.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | MK5 |
| Zabierak | FZ60 |
| D | 60 mm |
| A | 98 mm |
| H | 116 mm |
| M | M22-M48 |
| (-) | 26 mm |
| (+) | 26 mm |
| Oznaczenie | R-OGK-MK5/FZ60 |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.